Mathijs Vrieze

Vrouw Awards

Share |
Vrouw AwardsDe VROUW Awards (Telegraaf) worden uitgereikt aan producten, winkelketens en wellnessresorts die het leven van vrouwen veraangenamen. Ik had dit jaar de eer om in de jury plaats te nemen en de producten voor te selecteren. Ook heb ik hapjes gemaakt voor de gasten: een gezonde sushi!

Hierbij wat info én wat gezellige foto's!

De vakjury
De vakjury maakte een eerste selectie en was verantwoordelijk voor het bepalen van de genomineerden. Dat deden zij aan de hand van de kernwaarden van VROUW: oorspronkelijk en informatief, toegankelijk en gespreksbepalend, emotioneel en positief, herkenbaar en betrokken en puur Hollands. In deze vakjury is o.a. zitting genomen door experts als Mari van de Ven, Addy van den Krommenacker, Mathijs Vrieze en Duco Bauwens.

Ruim 17.500 VROUW lezeressen
Na de vakjury was het de beurt aan de lezeressen van VROUW en bezoekers van de site Vrouw.nl. Ruim 17.500 vrouwen hebben online hun stem uitgebracht en zij hebben bepaald wie de uiteindelijke winnaars zijn van de VROUW Awards. Stemmers maakten kans op prachtige prijzen met als hoofdprijs een Ford Ka.

Categorie Food, gewonnen hebben:
Eten: Arla – Halfvolle biologische vanille yoghurt
Drinken: Pickwick – Kruiden wellness
Tussendoortjes: Lu Time Out – Krokante graanrepen